• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret18071

Gülnar Belediyesi, Köseçobanlı (Alanboğaz) Mahallesinde ihtiyaç görülen yollara parke taşı çalışması yaparak, vatandaşları yeni yollarına kavuşturuyor.

Gülnar Belediyesi, Köseçobanlı (Alanboğaz) Mahallesinde ihtiyaç görülen yollara parke taşı çalışması yaparak, vatandaşları yeni yollarına kavuşturuyor.

Gülnar İlçesi Köseçobanlı Mahallesinde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hızla devam ediyor. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada, “Belediyemize bağlı ekiplerin stabilize yol çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla birlikte kilit parke taşı döşeme çalışmalarına da ara vermeden devam ediyoruz. Köseçobanlı mahallemizdeki kilit parke taşı döşeme çalışmalarımızı da tamamlamak üzereyiz. Belirttiğimiz yolun hızlı bir şekilde ekiplerimiz işlemlerini yaparak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacak.

Başkan Ünüvar;  “Tek amacımız vatandaşlarımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. Bizler bunun için buradayız. İnşallah kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, çalışmalarımız devam edecektir. Gülnar için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, ihtiyaç duyulan diğer yolları da en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.21 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°