Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret52098
Saat
Hava Durumu

İlçe genelinde, kilit parke taşı döşeme ve stabilize yol çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi ekipleri, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi.

Vatandaşlarımızın daha rahat ulaşım sağlamaları için çalışmalarını son hızıyla devam ettiren ekipler, kilit parke taşı döşeme ve bordür döşeme çalışmalarını Tozkovan Mahallesinde sürdürüyor.

Konuyla alakalı açıklama yapan Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla stabilize yol çalışmalarımızı birleştirip modern yollara kavuşacağız. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçemizde mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan parke döşeme , bir yandan beton büz döşeme ve diğer bir yandan da stabilize yol çalışması gerçekleştiriyor. Tozkovan Mahallemizde de kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bu çalışmalar daha güzel, daha yaşanılabilir bir Gülnar için” dedi.108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın