Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret52101
Saat
Hava Durumu

Gülnar Belediyesi, Stabilize yol yapım çalışmalarına merkez ve kırsal mahallerde tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında, ekipler Ayvalı Mahallesi Hasanabağ Caddesinde Stabilize yol yapım, yol genişletme ve şarampol açma çalışması yaptı.

Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım işlerine dair yaptığı planlamaya göre ilçe merkezindeki çalışmalarını ulaşım, yol şartları seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor. Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar ardından aralıksız olarak bir başka mahalle ile devam ediyor.

Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar , merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan, yılmadan çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, "Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, Gülnar Belediyesi olarak ilçe genelinde yol çalışmalarımızı hızlandırdık. İlçe merkezinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. ilçemizin bazı bölgelerinde de belirlenen program dahilinde sokak içlerini de stabilize ederek vatandaşlarımızın rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Çalışmalar program dahilinde belirlenen bölgelerde devam edecektir" dedi.

Ayvalı Mahallesi Hasanabağ Caddesinde de gerçekleştirilen stabilize yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte mahalle halkı çamur ve toz sorunundan kurtulmuş olacak ve bu yollar üreticilerimizin de ulaşımını kolaylaştıracak.”dedi.440 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın