Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret52238
Saat
Hava Durumu

Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankasından Yeni Evlenen Çifte Eşya Desteği

Gülnar Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Her yıl çok sayıda aileye umut olan hizmetler yardımseverlerin yaptığı bağışlar sayesinde daha da çok kişiye ulaşıyor. Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankasında yardımseverlerin bağışladığı kullanılabilir durumdaki her türlü ev eşyası ile her yaştan kadın, erkek ve çocuk giysileri bulunuyor. Belediye ekiplerince alınarak düzenlenip sergiye çıkan eşyalar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Gülnar Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezinde hizmet veren "Çanakkale Şehitleri Gıda ve Giyim Bankası" yeni evlenen çiftlere de eşya yardımı yapmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Gülnar Belediyesi eşya eksiği olan çiftin beyaz eşya ve ev eşyalarını Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası aracılığıyla bir çiftimize daha teslim etti.

Konuyla İlgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar" Bizler bu kardeşlerimizin evlenmesine destek olmak adına Çanakkale Şehitleri Gıda ve Giyim Bankamız aracılığı ile eksik eşyalarını karşıladık. Çiftimize televizyon, çamaşır makinesi, halı, oturma grubu, perde, mutfak eşyaları ve benzeri eşyalar hediye ettik.  Bizler Yardımlaşma Bankamız aracılığı ile daha öncede bir çok yeni evlenen çiftlerimize destek olduk. Yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluk ve huzur dolu bir birliktelik diliyorum.  Ayrıca Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankamıza yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni evli çift yapılan eşya desteğinden dolayı Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar ve ekibine teşekkür ettiler.91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın