Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret1222073

Saat

Gülnar Belediyesi yol iyileştirme çalışmaları kapsamında kilit parke taşı döşeme ve stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

İlçe genelinde birçok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi ekipleri, Sipahili Mahallesinde bir süre önce başlatılan kilit parke döşeme çalışmalarının yoğun bir tempoda devam ettiğine vurgu yaparak, mahallenin birçok sokağında kilit parke döşeme çalışmalarının da tamamlandığını açıkladı.

Mahallelerde gerçekleştirilen yol onarım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi veren Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, kış sezonunun yaklaşması ile yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına birçok alanda belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İlçemizin Sipahili Mahallesinde de kilit parke çalışmalarını yürütmeye başladık. Havalar müsait oldukça program dahilinde çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir" dedi.746 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu