Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret62068
Saat
Hava Durumu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

 

Gülnar Belediyesi, koronavirüs (Covid-19) ve salgın hastalıklara karşı ilçe genelinde ilaçlama çalışması başlattı. Belediye, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının Türkiye'de de görülmesiyle birlikte tedbirlerini arttırdı.

Oluşturulan özel bir ekip, önlem çalışması kapsamında; okullar, camiler, parklar, sosyal tesisler, tüm kamu kurumları ve belediye hizmet binası olmak üzere vatandaşların yoğun olarak kullandığı tüm noktaları titizlikle dezenfekte ediyor.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın talimatları doğrultusunda Gün içinde temizleme ve dezenfeksiyon işlemlerini aralıksız sürdüren Gülnar Belediyesi ekipleri, vatandaşların toplu kullandığı ortamlarda dezenfeksiyon çalışmaları ile salgın hastalıklara neden olabilecek mikroorganizmaları yok ediyor.

Ekipler, dezenfeksiyon çalışmalarını ve denetimleri, Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği işlemler doğrultusunda gerçekleştiriyor.

BAŞKAN ÜNÜVAR; "HALKIMIZIN SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZ"

Salgın hastalıkların önüne geçmek amacıyla çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini söyleyen Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, “ Bilindiği gibi tüm dünya Koronavirüsünden kaynaklı ciddi bir tehlike ile karşı karşıya. Binlerce insan yaşamını yitirdi, virüs ülkemizde de görülmesiyle birlikte sıkı önlemler alıyoruz. Hepimizin hem bu virüse hem de diğer salgın hastalıklara neden olabilen virüslere karşı ciddi önlemler almamız gerekiyor. Gülnar Belediyesi olarak hizmet verdiğimiz tüm binaları, okulları, camileri, tüm kamu kurumlarını, çocuk parkları gibi yoğunlukla kullanılan yerleri ilaçlarla dezenfekte ediyoruz. İnsanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli, çalışmalarımıza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 122 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın