Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret51309
Saat
Hava Durumu

Gülnar Belediyesinden Pazar Esnafına Tıbbi Maske ve Eldiven

Gülnar Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında pazar denetimlerine devam ediyor.  Gülnar Belediye  Başkanı Alpaslan Ünüvar, Zabıta Müdürlüğü personelleri ile birlikte pazaryeri esnafı ile bir araya gelerek, koronavirüse karşı önlem ile ilgili bilgilendirme, tıbbi maske ve eldiven dağıtımı yaptı.

Pazaryeri esnafıyla bir araya gelen Başkan Ünüvar, burada alınan tedbirleri yerinde inceledi. Gülnar Belediyemiz tarafından finansman desteği sağlanan, Gülnar Kaymakamlığı himayelerinde, Halk Eğitim Müdürlüğü koordinesinde üretilen tıbbi maskeler, eldivenler ile birlikte, Başkan Ünüvar tarafından dağıtıldı. Pazar kurulduğu günlerde denetimlere çıkan belediye ekipleri burada sosyal mesafe, hijyen, maske ve eldiven kullanımına dikkat ediyor.

“Biz sizler için sahadayız, sizde hepimiz için lütfen evinizde kalın”

Alınan önlemleri yerinde incelediklerini belirten Başkan Ünüvar, "Koronavirüs vakaları sebebiyle ülkemizde sıkıntılı bir süreç yaşanıyor. Pazar yeri esnafı ile bir araya geldik. Buradaki sosyal mesafe kurallarını uyup uymama, sebze ve meyveleri el ile seçmeme kurallarına uyuyor mu diye esnafı kontrol ettik. Ayrıca personellerimiz burada eldiven ve maske dağıtıyor. Korona virüsünden bir an önce kurtulmayı temenni ediyoruz. Bütün herkesi kurallara uymaya ve önlemlerini almaya davet ediyorum. Biz sizler için sahadayız, sizde hepimiz için lütfen evinizde kalın. " dedi.

 

 151 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın