Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret51310
Saat
Hava Durumu

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR,23 Nisan videosuyla sosyal medyada büyük beğeni toplayan Alperen TÖSTÜ'yü ziyaret etti.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; Okuduğu 23 Nisan şiiri ile milyonların gönlünde taht kuran Gülnar- Kayrak İlkokulu 5/A sınıfı öğrencisi İsmail Alperen Töstü’yü Kayrak Ortaokulu Müdürü Süleyman Barut ve Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan Saz ile birlikte ziyaret etti.
Başkan Ünüvar “ Okuduğu şiirle hepimizin göğsünü kabartan Alperen’i tüm Türkiye tanıdı.Vatan sevdalısı Gülnarlı Yörük çocuğu Alperen ile gurur duyuyoruz.Bizlerde bugün Alperen ve ailesini ziyaret edip sohbet ettik. Alperen’i yetiştiren ailesine ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Alperen’in okuduğu şiir gibi Astsubay olup vatan toprağını beklemek istemesi de iki asker babası olarak beni ayrıca gururlandırdı. Alperen gibi nice yüreği çelik gibi olan gençlerimizin vatan toprağını en iyi şekilde bekleyeceğine inancımız tamdır. Allah’ın izniyle Korona virüs salgınının bir an önce bitmesini temenni ediyor, salgının bitmesinin ardından Alperen’i ailesiyle birlikte ziyaretime bekliyorum. Alperen’in babasının da belediyemiz personeli olması bizi ayrıca gururlandırmıştır. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için kendilerine ve öğretmenlerine tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.116 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın