Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret52236
Saat
Hava Durumu

GÜLNAR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ EKİBİMİZ ENGELLİLER HAFTASINDA ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA HASTA YATAĞI HEDİYE ETTİ.

Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Sosyal Yardım İşleri ekiplerince yapılan çalışma sonrası Sipahili ve Ayvalı mahallelerinde yaşayan bakıma muhtaç engelli hastalarımıza mahalle muhtarlarımız ile beraber Gülnarlı Hemşerimiz Halil Öz vasıtasıyla Almanya’da ve İzmir’de yaşayan Hayırsever  vatandaşlar tarafından temin edilen  havalı hasta yatağı  ve Belediyemizce temin edilen mekanik hasta yatağı  yardımı yapıldı.

Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada, “Hastaların sıkıntılarını giderme konusunda gayret gösteriyoruz. Hepimiz bir gün sağlık sorunu yaşayarak, aynı duyguları yaşayabiliriz. Rabbim, hiçbir ferde dert veripte derman aratmasın. Gülnar Belediyesi olarak gücümüzün yettiğince hastalarımıza ve yakınlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gönül ister ki daha çok maddi ve manevi destek olalım. Belediye olarak sağlığa olan hizmetlerimiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarımız devam edecektir. Bu vesile ile ben emeği geçen belediyemiz sosyal yardım işleri ekibine ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ve tüm engeli bireylerimizin ENGELLİLER HAFTASINI kutluyorum  " dedi.60 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın