Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret51310
Saat
Hava Durumu

BAŞKAN ÜNÜVAR, NİŞANCI CAMİSİNDE DEVAM EDEN PARKE ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Belediyemizin parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Cadde ve sokaklarda parke ve yol bakım onarım çalışmalarını yürüten Gülnar Belediyesi ekipleri Akdeniz Mahallesinde bulunan Nişancı Cami bahçesini düzenleyerek kilitli parke ve bordür taşı döşüyor.

Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar, devam eden çalışmaları, İlçe Müftümüz Yusuf Kaya, Büyükşehir Meclis Üyemiz Osman Çöl, Belediye Meclis Üyelerimiz Süleyman Yılmaz, Mehmet Kırıt, Abdullah Kocadağ, İsmail Coşgun ve Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca ile birlikte yerinde inceledi.

Başkan Ünüvar çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; Hedefimiz belediyemizin imkanları dahilinde tüm yollarımızda parke çalışmalarını tamamlamak. Camilerimizden gelen istek doğrultusunda da hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. Nişancı Camisinde ibadetlerini yapacak olan cemaatimiz ve mahalle sakinlerimiz, ekiplerimizin gayreti sayesinde toz ve çamurdan kurtulmuş olacak. Cami bahçelerimizin güzelleşmesi için çalışmalarımız devam edecek. Zaman içerisinde imkanlar nispetinde güzel hizmetler yapacağız. İnşallah en yakın zamanda ülkemiz ve tüm dünyada geçirmiş olduğumuz bu zor günleri atlatarak hep birlikte eski günlerdeki gibi camilerimize kavuşuruz” dedi.

İlçe Müftümüz Yusuf Kaya, Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar ve ekibine yürüttükleri hizmet dolayısıyla teşekkür etti.74 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın