Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret52237
Saat
Hava Durumu

BAŞKAN ÜNÜVAR, BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan ve birlikteliği sağlamada; aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğunu söyleyen Başkan Ünüvar; tüm babaların babalar gününü kutladı.

Başkan ÜNÜVAR mesajında şu ifadelere yer verdi; " Türk örf ve adetlerinde ailede babanın merkezi bir konumu vardır. Evin direği, ailenin dayanak noktasıdır. Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır. Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz vatanımızın bekası için canlarını feda eden başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın babalar gününü kutluyor, hakkın rahmetine kavuşmuş tüm babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.107 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın