Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam71
Toplam Ziyaret52099
Saat
Hava Durumu

ÇAVUŞLAR MAHALLE SAKİNLERİ YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR

Gülnar Belediyesi ilçe genelinde gerçekleştirdiği yol iyileştirme çalışmaları kapsamında parke döşeme çalışmalarına Çavuşlar Mahallesi yollarında son hızıyla devam ediyor.

Gülnar Belediyesi ekipleri, Çavuşlar Mahallesinde bozulan yollarda başlattıkları parke yol bakım onarım çalışmalarına devam ediyor. Bölgede ikamet eden vatandaşların çok sık kullandığı yol, kilitli parke taşı döşenerek kaliteli hale getiriliyor.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; ''Program dahilinde gerçekleştirdiğimiz kilitli parke döşeme çalışmalarımızı Çavuşlar Mahallemizde devam ettirdik. Yolları çukurlardan, çamur ve tozdan kurtulacak olan mahallemizin değerli halkı, çalışmaların tamamlanmasıyla rahat bir nefes alacak.

Gülnar ilçemizde bulunan mahallelerimizin büyük bir bölümü parke taşlı yollarla tanıştırdık. Yoğun yağışlarda bozulan yollarımız yaz aylarında toz ve çukurlardan geçilmezken, kışın ise çamur oluyordu. Köklü çözümle çoğu yollarımızı kilitli taşlarla süsleyerek vatandaşlarımızın bu sorununa son verdik. Hedefimiz tüm mahallelerimizin yollarını bordürlü kilitli parke taşlarıyla süsleyip, vatandaşlarımıza bu hizmeti götürmektir” dedi.

 60 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın