Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret57479
Saat
Hava Durumu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

 

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ KUSKAN MAHALLEMİZDE DEVAM EDİYOR

İlçe genelinde yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi ekiplerimiz, bu kapsamda kendi tesisimizde ürettiğimiz parke taşlarını döşemeye Kuskan mahallemizde devam ediyor.

Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için yollar yenilenerek ilçemiz halkının hizmetine sunuluyor. Yolların kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına ekipler, yoğun bir tempoyla sokak ve caddelerde yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Konuyla alakalı açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR, “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla daha güvenilir yollar, daha yaşanabilir, modern bir Gülnar inşa edeceğiz . İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için mahallelerimizde ekiplerimiz parke döşeme çalışmalarının yanı sıra stabilize yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Bu kapsamda kendi tesisimizde ürettiğimiz kilit parke taşlarını döşeme çalışmalarımıza Kuskan Mahallemizde devam ediyoruz.  Çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde devam edecektir. Tüm bu çalışmalar daha yaşanılabilir bir Gülnar için” dedi.35 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın