Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret57492
Saat
Hava Durumu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

 

MERSİN VALİMİZ SAYIN ALİ İHSAN SU’NUN GÜLNAR ZİYARETİ

Mersin Valisi Sayın Ali İhsan SU, Vali Yardımcısı Sayın Süleyman DENİZ, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Sayın Oğuz BAVBEK, İl Jandarma Komutanı Albay Sayın Necip ÇARIKÇIOĞLU ile birlikte Gülnar ilçemizde bir takım ziyarette bulundular.

Gülnar  ziyareti kapsamında ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Ali İhsan Su, kaymakamlık binası önündeki karşılamanın ardından makama geçerek, İlçe Kaymakamımız Yunus Emre BAYRAKLI ve Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR ile  bir araya geldi.

Kaymakamlık ziyaretinin akabinde Gülnar Belediye Başkanlığı’na da bir ziyaret gerçekleştiren Vali Sayın Ali İhsan  SU, Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR’ı makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR, Gülnar Belediyesi olarak yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılması gereken çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan ÜNÜVAR, Sarı Keçili Yörüklerinin bulunduğu fotoğrafı Vali Ali İhsan SU’ya takdim ederek,  ilçemize gerçekleştirmiş olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

İlçe temasları kapsamında Vali Sayın Ali İhsan SU, Gülnar ilçemizin tarihe tanıklık etmiş olan restorasyon çalışmaları tamamlanan Meydancık Kalesini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında Meydancık Kalesinin turizme kazandırılması ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.29 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın