Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret66077
Saat
Hava Durumu

BÜZ DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Gülnar Belediyesi ekiplerimiz ilçe genelinde şiddetli yağışlar ile birlikte yaşanabilecek sel ve taşkınların önüne geçebilmek amacıyla kendi tesisimizde ürettiğimiz beton büzlerin döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında gerçekleşen çalışmalarla sorun yaşanan yolların da onarımı yapılıyor.

Tarım arazilerine giden yolarda ve mahalle içi yollarda bozulmaları engellemek ve yağmur sularını kontrol altına almak amacıyla İlçemize bağlı Zeyne mahallemizde büz döşeme ve yol bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; “ Gülnar Belediyesi olarak ilçemiz genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda özellikle yağışlı havalarda sorun oluşturan noktalarda suyun tahliyesi ve ulaşımda problem yaşanmaması adına Gülnar Belediyesi ekiplerimiz, ihtiyaca göre değişik ebatlarda ve sayıda büz döşeme çalışması gerçekleştiriyor.  Zeyne Mahallemizde de belirlenen bölgelerde beton büz boru döşeme çalışmalarımız yapıldı. Çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecektir” dedi.21 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın