Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret1221937

Saat

İlçe Kaymakamımız Yunus Emre BAYRAKLI ve Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR Esnafları Ziyaret Ettiler

İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI ve Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR birlikte, tam kapanma sürecinde tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de bugün kurulan halk pazarını ve açık olan işletmeleri ziyaret edip, esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirdiler. Esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar dileyerek, sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda uyarılarda bulundular.

Tam kapanma sürecinde açılan halk pazarında koronavirüse karşı alınan önlem çalışmaları kapsamında Gülnar Belediyesi tarafından pazar yerinde maske dağıtımı ve dezenfekte noktası kurularak , Gülnar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin sürekli denetimleri ile önlemler alındı. Pazar yerine “Sosyal Mesafeyi Koruyalım” gibi pankartlar asılarak vatandaşlar ve esnaflar bu konuda bilgilendirildi.

İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Bugün ilçemizde açılan halk pazarını ziyaret ederek, Belediye Başkanımız ve ekiplerimiz ile birlikte denetim gerçekleştirdik. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verip, sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda uyarılarda bulunduk. İnşallah tüm kurallara riayet ederek bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı işler, bol kazançlar ve sağlıklı günler diliyor, Kadir Gecemizin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR konuyla ilgili yaptığı açıklama; “ İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI ile birlikte Bugün pazar esnafımızı, açık olan işletmelerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirip, sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda uyarılarda bulunduk.  Aynı zamanda esnaflarımıza hayırlı işler dileyip,  tüm vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın mübarek kadir gecelerini kutladık. Gülnar Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi tam kapanma sürecinde de ilçemize açılan halk pazarında tüm önlemlerimizi aldık. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ayrıca Pazar yerine dezenfekte ve maske dağıtım noktası kurarak, vatandaşlarımıza maske dağıtımı da gerçekleştirdik. İnşallah bu süreci, zor günleri güçlü bir dayanışma ile tüm kurallara uyarak atlatacağız. Tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı işler, bol kazançlar ve sağlıklı günler diliyor, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum” dedi.70 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu