Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret88099

Saat

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Gülnar Belediyesi ekiplerinin, ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Akdeniz Mahallesi Konutlar Yolu Sokakta sathi kaplama asfalt yapımı tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.

BAŞKAN ÜNÜVAR: “HEDEFİMİZ DAHA GÜZEL BİR GÜLNAR VE HALKIMIZIN ULAŞIM KONFORUNU ARTTIRMAK”

Asfalt çalışmasının yapıldığı Konutlar Yolu Sokak’ta incelemelerde bulunan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR yaptığı açıklamada; “Ekiplerimiz Akdeniz Mahallemizde zemin hazırlığı tamamlanan bölümlerde asfalt çalışmaları yaptılar. Gülnar’da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, daha yaşanılabilir, daha güzel bir Gülnar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları adına ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarımızı belirlenen program dahilinde sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yenilenen yollar Gülnar’ımıza ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

İncelemelerde Başkan ÜNÜVAR’a eşlik eden Akdeniz Mahallesi Muhtarımız Sayın Cavit KIRIT yaptığı açıklamada; “ Akdeniz Mahallesinde Gülnar Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları yapılmaktadır. Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

#GülnarBelediyesi

#ÜretkenBelediyecilik42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hava Durumu