Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret1228340

Saat

GÜLNAR’DA HEDEF GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM

Gülnar Belediyesi yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Gülnar Belediyesi ekipleri bu kapsamda bir yandan parke döşeme çalışmalarını gerçekleştirirken bir yandan da sathi asfalt çalışmalarına hızla devam ediyor.

Aralıksız çalışmalar gerçekleştiren ekiplerimiz tarafından Sarıkavak mahallemizde sathi asfalt kaplama çalışmaları yapılarak,  güvenli ve konforlu yolları vatandaşların hizmetine sunuldu.

Belirlenen program dahilinde mahallelerde sathi asfalt çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR ; “ Hem bizim tespitlerimiz hem de halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyor ve sathi asfalt kaplama çalışmalarımızla güvenli ve konforlu yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Hemşehrilerimizin özellikle kış mevsiminde daha rahat ve güvenli ulaşım sağlaması amacıyla ilçemizin muhtelif yerlerinde asfalt ve kilit parke yol çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kapsamda sathi asfalt çalışmalarımızı Sarıkavak Mahallemizde de gerçekleştirdik. Ayrıca Köseçobanlı Mahallemizde parke ve Üçoluk mahallemizde rotmiks serme sıkıştırma çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Amacımız geleceğe dönük, kalıcı hizmetler yapmak. Tamamladığımız yollar Gülnar’ımıza ve kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Çalışmalarımız belirlenen program dahilinde hızla devem edecektir" dedi.

#ÜretkenBelediyecilik

#GülnarBelediyesi

#DahaGüzelBirGülnarİçinÇalışıyoruz

 

 104 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu