Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret90764

Saat

BAŞKAN ÜNÜVAR’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR bölgemizde yaşanan yangınlarda büyük emek ve fedakarlık gösteren mahalle muhtarlarımıza teşekkür belgesi verdi.

Gülnar Kaymakamlığınca düzenlenen muhtarlar toplantısında, Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI ile birlikte Aydıncık, Yeşilovacık’ da başlayan ve Dedeler Mahalle sınırımıza kadar dayanan yangında canla başla çalışan, mücadele eden, yardımda bulunan tüm mahalle muhtarlarına teşekkür belgelerini takdim etti.

Kültür merkezinde gerçekleşen toplantıya; “ İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI, Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, kurum amirleri ve muhtarlar katılım sağladılar.

Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR yaptığı açıklamada; “ Bu yaz bölgemizde yaşadığımız yangın felaketinde ciğerlerimiz yandı. İlerleyen yangın ilçemizin Dedeler Mahalle sınırına kadar da dayanmıştı. Gülnarlı hemşehrilerimiz, mahalle muhtarlarımız ve canla başla çalışan ekiplerimiz sayesinde yangının kontrol altına alınması sağlandı. Muhtarlık, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görevdir ve muhtarlarımız da bu zorlu görevi büyük bir özveri ve meşakkatle yerine getirmektedirler. Bunu en iyi şekilde bizler gördük. Muhtarlarımız, Gülnarlı hemşehrilerimiz, Belediye ekiplerimiz, itfaiye ekiplerimiz ve tüm diğer ekipler canla başla yangınlarda görev aldı. O görevlerde destek oldular. Her alanda, her saniyesinde, her zerresinde oradaydılar.  Bu konuda gerek yangınlarının söndürülerek diğer mahalle ve merkezlere sıçramasını engellemek adına gece gündüz demeden cansiperane bir şekilde göstermiş olduğunuz üstün fedakarlıklarından ve cesaretlerinden dolayı gerek sonrasında yapılan yardımlardan dolayı siz değerli muhtarlarımızla ve Gülnarlı hemşehrilerimizle gurur duyuyoruz, Allah herkesten razı olsun, tüm emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim ülkemizi, milletimizi her türlü afetlerden felaketlerden korusun “ dedi.25 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hava Durumu