Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret1228345

Saat

10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni Gerçekleşti

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sonsuzluğa uğurlanışının 83. Yıl dönümünde Gülnar’da düzenlenen törenle anıldı.

Gerçekleşen törene; İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Abdullah KOCADAĞ, Cumhuriyet Savcısı Sayın Tuğçe BÜYÜKBAŞ, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Program, Hükümet konağı önünde Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Siyasi Partiler ve diğer çelenklerin sunulması töreni ile başladı. Kaymakamlık çelengi İlçe Kaymakamımız Yunus Emre BAYRAKLI tarafından, Belediye Başkanlığı çelengi Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah KOCADAĞ tarafından konuldu.

 Saat 09.05’te 2 dakikalık siren eşliğinde saygı duruşu akabinde İstiklal marşı okundu.

Program, Gülnar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu program ile devam etti. Program saygı duruşu ve akabinde istiklal marşı okunması ile başladı. Ardından okul öğrencileri tarafından şiirler okunması, oratoryo sunumu yapılması, Atatürk’ün sevdiği şarkılarının seslendirilmesi, zeybek gösterisi ile devam etti.

Tören sonunda Atatürk ile ilgili şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 83. yıl dönümünde sonsuz saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.

 

 

 

 

 65 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu