Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenleri makamında ağırladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin KADİM, ilçe öğretmenleri ile birlikte, eğitim camiasında uzun yıllar öğretmen olarak hizmet veren Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ı  makamında ziyaret ederek, Öğretmenler Gününü kutladılar.

Başkan ÜNÜVAR tüm öğretmenlerin gününü kutladığını kaydederek, "Öğretmenlik güzel meslektir. Öğretmenlik, hayat boyu öğrenmedir. Öğreten ve öğrenen insanların en hayırlısıdır. Öğretmenlik mesleği çocukları ve işini sevmeden yapılamaz. Bütün çabamız geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, geleceğe en iyi koşullarda, en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlamak. Eğitimde kalite ve başarı çıtasının yükselmesi için bütün kurumlar ile birlikte, uyumlu bir çalışma içindeyiz. Fedakar öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Bu onurlu öğretmenlik mesleğini yapmış olmanın kıvancıyla nazik ziyaretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bilgi, tecrübe ve donanımlarıyla geleceğimizi inşa edecek nesilleri yetiştiren, yavrularımız için her türlü fedakârlığı gösteren, topluma örnek ve önder olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.44 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu