Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

Belediye Personelleri Başkan Ünüvar’ın Öğretmenler Gününü Kutladı

Eğitim Camiasında uzun yıllar öğretmen olarak hizmet veren Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gülnar Belediye personelleri, üzerinde Başkanın ve öğrencilerinin fotoğrafı bulunan yaş pastalı sürpriz kutlama yaparak Başkan’a duygu dolu anlar yaşattılar.

Kutlama programına, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcımız Sayın Ayşe AYDIN, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Hüseyin Erdem UÇTU, belediye meclis üyelerimiz ve belediye personelleri katılım sağladı.

Sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşayan Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR, “Bu anlamlı günde beni duygulandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Öğretmenlik, hayat boyu öğrenmedir. Öğreten ve öğrenen insanların en hayırlısıdır. Öğretmenlikten emekli olunmaz, öğretmenlikten de çıkılmaz. Öğretmenler toplumda kutsal görevlerine hep devam ederler. Sadece kara tahtada tebeşirle anlatmazlar, onların yaptıkları tüm hayatlara örnektir. Öğretmenlik mesleği çocukları ve işini sevmeden yapılamaz. Manevi değerlerin, kelimelerle, cümlelerle izahı yoktur. Odaya girer girmez böyle sürprizle karşılanmak, harikulade bir şey. Bana bu mutluluğu yaşattığınız için, öğretmenliğimi bana unutturmadığınız, bu onurlu Öğretmenlik mesleğini yapmış olmanın kıvancıyla nazik davranışınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.43 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu