Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret1213431

Saat

BAŞKAN ÜNÜVAR’DAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR mesajında , “Eğer hakiki manada bir engelden bahsedecek olursak; o engel kesinlikle sevgisizliktir. Her insan bir engelli adayıdır ve bedensel ya da zihinsel engelli olmak; her insanın başına gelebilecek neviden bir durumdur. Dolayısıyla asıl engel, bu hakikati görmemek, bu hakikate zihinlerde ve kalplerde yer açmamaktır.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü; bir farkındalık günüdür. Biz Gülnar Belediyesi olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Engelli kardeşlerimizle ilgili olarak duyarlılığımızı ve hassasiyetimizi sürekli diri tutup ve arttırmalıyız. Aynı zamanda onların kendi ayakları üzerinde durabilecekleri yaşam koşullarını tesis etmeyi ise, kendimize hedef olarak belirlemeliyiz. Gülnar Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin daha engelsiz bir hayat sürmeleri için bir çok çalışmalarımız oldu. Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını huzur içinde geçirebilmeleri için üzerimize düşen ne varsa yapmak bizim boynumuzun borcudur.

Engelli kardeşlerimiz, bugün ya da sadece bu hafta değil, aklımızda, fikrimizde ve kalbimizde hayatımız boyunca yer edinecek ve kesinlikle öncelikli meselemiz olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor, engelli kardeşlerimize ve ailelerine huzur, mutluluk, başarı ve esenlik dolu yıllar diliyorum” dedi.61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu