ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret1256568
ÜYELİK

GÜLNAR BELEDİYESİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİ BİREYLERİ UNUTMADI

Gülnar Belediyesi,  3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Gülnar ilçesinde ve mahallelerinde bulunan özel çocuklara ve engelli bireylere hediye gönderdi. Gülnar Belediyesi personellerimiz Engellilerimizin hediyelerini teslim edip, Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın selamını ilettiler.

Gülnar ilçe merkezinde bulunan Gülnar Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören özel çocuklarımıza ise Gülnar Belediyemiz tarafından hazırlanan hediyeleri, İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Abdullah KOCADAĞ tarafından verildi.

"Engelli Kardeşlerimizin Her Zaman Yanlarındayız"

Engelli bireylerin ve ailelerinin her zaman yanında olduklarını vurgulayan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Engelli kardeşlerimizle ilgili olarak duyarlılığımızı ve hassasiyetimizi sürekli diri tutup ve arttırmalıyız. Aynı zamanda onların kendi ayakları üzerinde durabilecekleri yaşam koşullarını tesis etmeyi ise, kendimize hedef olarak belirlemeliyiz. Sadece bir gün değil her zaman engellilerin yanında olmamız gerekir. Biz de Belediye olarak ilçemizde gerekli çalışmalarımızı bu düşünce ile yapıyoruz.  Gülnar Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin daha engelsiz bir hayat sürmeleri için bir çok çalışmalarımız oldu. Yaşlı ve Engelli Bakım Birimimizce engelli kardeşlerimize ulaşıyor, onların engelsiz bir hayat sürmeleri için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Engelli kardeşlerimize gücümüz yettiğince elimizden gelen her türlü desteği sunmaya devam edeceğiz. Bugün Dünya Engelliler Günü münasebetiyle hazırladığımız hediyeler Gülnar Belediyesi personellerimiz tarafından okullarında eğitim gören özel çocuklarımıza ve engelli kardeşlerimize ulaştırıldı. Onları bir nebze de mutlu edebildiysek, onların gülümsemesini görebildiysek bu bizim için en büyük mutluluk. Onların mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Engelli kardeşlerimiz, bugün ya da sadece bu hafta değil, aklımızda, fikrimizde ve kalbimizde hayatımız boyunca yer edinecek ve kesinlikle öncelikli meselemiz olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor, engelli kardeşlerimize ve ailelerine huzur, mutluluk, başarı ve esenlik dolu yıllar diliyorum” dedi.

 

 71 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

       Alpaslan ÜNÜVAR

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU