Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

GÜLNAR GÖLETİ MESİRE ALANINDA BULUNAN KIR KAHVESİ VE KIR LOKANTASI GÜLNAR BELEDİYEMİZ TARAFINDAN HALKIMIZA HİZMET VERECEK

Gülnar Kaymakamlığımız, Gülnar Belediyemiz ve Gülnar Orman İşletme Müdürlüğümüzün ortak çalışmaları ile Yassıbağ Mahallemizde bulunan gölet çevresine yapılan Gülnar Göleti B Tipi Mesire Alanı içerisinde yer alan Kır Kahvesi ve Kır Lokantası için, Gülnar Belediyesi ve Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü arasında yapılan sözleşme, Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR ve Gülnar Orman İşletme Müdürümüz Sayın Muharrem ŞAHİN tarafından imzalandı. Yapılan sözleşme ile Kır Kahvesi ve Kır Lokantası 20 yıl boyunca Gülnar Belediyemiz tarafından halkımıza sosyal alan olarak hizmet verecektir.

İmza töreni; Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, Orman İşletme Müdürümüz Sayın Muharrem ŞAHİN ve Mersin Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Sayın Necati KULAK’ın katılımıyla Gülnar Orman İşletme Müdürlüğünde gerçekleşti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; “Gülnar Göleti Mesire Alanı projemizi hayata geçiriyoruz. Gülnar Kaymakamlığımız, Gülnar Belediyemiz, Gülnar Orman İşletme Müdürlüğümüz ve Gülnar Kent Konseyi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz projemizle Yassıbağ Mahallemizde Gölet kenarına geniş kapsamlı bir mesire alanı, Kır Kahvesi, Kır Lokantası,  günü birlik spor tesisleri, oyun alanları, dinlenme yerleri kazandırıyoruz. Çalışmalarımızla, bu alan ilçemiz halkı için cazibe merkezi haline gelecek. Bugün de Mesire Alanı içerisinde bulunan Kır Kahvesi ve Kır Lokantası’nın Gülnar Belediyemiz tarafından 20 yıllık süreyle halkımıza hizmet vereceği sözleşmeyi imzaladık.  İlçemize ve kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Gülnar Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi, en güzel hizmeti sunacağız. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 32 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu