Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

GÜLNAR BELEDİYESİNDEN KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL EĞLENCE PROGRAMI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Belediye Başkanlığımız tarafından kadınlarımıza yönelik program düzenlendi.

Düzenlenen programa Gülnar’lı kadınlarımız yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılara çiçekleri salon girişinde Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR tarafından takdim edildi.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programa katılım sağlayan; Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Tevfik KALEMCİ, Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcımız Sayın Ayşe AYDIN, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selda ARSLAN, programa katılan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

MHP İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM programda yaptığı konuşmada; “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Cumhur İttifakı olarak düzenlemiş olduğumuz programa katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bugünü temsili olarak Anneler Günü olarak da kutlamak istiyoruz. Bizler 365 gün Kadınlar Gününü, Anneler Gününü kutlasak bile çok azdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yürekten kutluyorum” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Tevfik KALEMCİ programda yaptığı konuşmada; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tertip edilen programa hepiniz hoş geldiniz. Kadın her şeyden önce annedir. Peygamber efendimizin Cennet annelerin ayakları altındadır hadisine nail olmuş çok kıymetlilerimizdir. Kadın yuvanın temel taşıdır. Bizlerin yolunun aydınlatan ender şahsiyetlerdir. Bugün geldiğimiz noktada eğer kadınların hak ettiği gibi insana yakışır şekilde hayat sürmelerini istiyorsak kadın cinayetlerinin, kadına şiddetin son bulması için mücadele etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncülerle burada bulunan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR programda yaptığı konuşmada; “ Kıymetli misafirlerimiz programımıza hepiniz hoş geldiniz. Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur, diğer yarısını da kadınlar yetiştirir. Kalplerimizde taşıdığımız sevgi ve özveriyle hayatın her anında varlıklarını hissettiren çok değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Toplantısından dolayı programa katılamayan Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın selamını siz kıymetli kadınlarımıza iletiyorum” dedi.

Programda yaptığı konuşmalarda Kadının toplumdaki önemini vurgulayan MHP Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcımız Sayın Ayşe AYDIN ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selda ARSLAN tüm katılımcılara teşekkür ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

Salonu tamamen dolduran bayanlar kendi aralarında ses yarışması ve sandalye kapma yarışması düzenledi. Sesine güvenen bayanlar söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla katılımcılara güzel bir gece yaşattılar. Programda kadınlarımız orkestra eşliğinde ve çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Programdan memnun ayrılan kadınlar, bugün burada olduğumuz için çok mutluyuz. Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. Programı düzenleyen Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.41 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu