Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

Gülnar Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Programı Başladı

Gülnar Belediyesi’nde görev yapan personele yönelik olarak planlanan belediye hizmet standartlarını geliştirmeye yönelik kişisel ve kurumsal gelişim eğitimlerinin ilk aşaması 16-17 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. Mart, Nisan, Mayıs aylarında üç aşamada tamamlanacak olan hizmet içi eğitim programı Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi’nin desteğiyle Dr. G. Gülnaz Gültekin tarafından yürütülüyor.

İlk programda 16 Mart 2022 günü, sabah ve öğleden sonra iki ayrı grup halinde “Yerel Yönetimlerde İletişim ve Halkla İlişkiler”, 17 Mart 2022’de ise yine iki ayrı grup halinde “Öfke ve Stres Yönetimi” konuları ele alındı.

Eğitim programlarına belediye personellerimiz ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR da katılım sağladı.

Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği hizmet içi eğitim programının ikinci aşaması Nisan ayında “Motivasyon” ve “Zaman Yönetimi”, üçüncü aşaması ise Mayıs ayında “Takım Çalışması” ve “Medya Yoluyla Etkili İletişim” konularında yapılacak.

Bu eğitimin büyük önem arz ettiğinden söz eden Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Türkiye Belediyeler Birliği ve Gülnar Belediyemiz iş birliğiyle verilen bu eğitimler kurumumuz adına oldukça önemlidir. Gerçekleştirilen eğitimlerle belediye personelimiz halkla iletişimlerde ve öfke ve stres yönetimi konusunda bilgilendirildi. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için personelimize uygulamalı eğitimle destek olmaya devam edeceğiz. Personelimize verdiği eğitimden dolayı Dr. Gülnaz GÜLTEKİN hanımefendiye çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.37 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu