Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1228342

Saat

RAMAZAN ÖNCESİ CAMİLERİMİZ TEMİZLENİYOR

Vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarından olan camilerde vatandaşlarımızın hijyenik ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri için Gülnar Belediyesi tarafından Ramazan ayı öncesi camileri temizleme çalışması başlatıldı.

Gülnar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Birimince kurulan bir ekip tarafından Zeyne Mahallemizde bulunan Şarlak Camisinden çalışmalar başlatıldı. Ekipler tarafından camilerde halılar süpürülüyor, pencereler, kapılar ve avizeler detaylı olarak siliniyor, çevre temizliği yapılarak vatandaşa daha temiz bir ibadethane sunuluyor. Kurulan ekip tarafından camilerin düzenli olarak temizliği sağlanacak.

SOSYAL HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Gülnar Belediyesi’nin sosyal alandaki çalışmaları ile örnek bir belediye olduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; “Vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz bir ortamda yapmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda Ramazan ayı öncesi vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda çalışmalarımızı başlattık. Kurduğumuz ekip tarafından merkezde ve bütün mahallelerdeki camilerimiz belirlenen program dahilinde temizlenecek. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için çalışmalarımız devam edecek” dedi.32 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu