Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret1213415

Saat

GÜLNAR BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİMİZİ UNUTMADI

Gülnar Belediyesi tarafından Anneler Günü münasebetiyle düzenlenen yemek programında, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU, şehit anneleriyle bir araya geldi.

Gülnar Belediyesi Yörük Sofrasında düzenlenen programa; Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU, Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR, Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP İlçe Başkanımız Sayın Ayşe AYDIN, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selda ARSLAN ve şehit annelerimiz katıldı.

Programda şehit annelerimize Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın selamları iletilip, Belediyemiz tarafından hazırlanan Şehitlerimizin fotoğrafları ve hediyeler takdim edildi.

Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Gününü kutlayan Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “ Böyle anlamlı bir günde şehit annelerimizle bir arada bulunmak bizler için büyük bir gurur ve mutluluktur. Sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Bizi millet yapan değerlerin hayat bulmasında ve yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır. Aziz vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. Vatanımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” ifadelerini kullandı.15 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu