Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret1213423

Saat

GÜLNAR BELEDİYESİNDEN KIYMETLİ ANNELERİMİZE ANNELER GÜNÜ ÖZEL PROGRAMI

Gülnar Belediyesi tarafından, her Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü münasebetiyle, belediye düğün salonunda eğlence programı düzenlendi.

Düzenlenen programa anne ve anne adayları yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılara çiçekleri salon girişinde Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU, Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR, Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP İlçe Başkanımız Sayın Ayşe AYDIN tarafından takdim edildi.

Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU programda yaptığı konuşmada; “ Öncelikle bu programı düzenleyen Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a teşekkür ediyorum. Programımıza hepiniz hoş geldiniz. Hayat yolculuğunun ilk adımı anne ile başlar. Dinimizde anlatıldığı gibi dünyaya gelecek olan bebeğe Allah bir melek görevlendirir. Bebekle ilgilenecek, koruyacak, şefkat gösterecek, öğretecek olan işte o meleğin adı Anne’dir. Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü yürekten kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR programda yaptığı konuşmada; “ Kıymetli misafirlerimiz programımıza hepiniz hoş geldiniz. Anneler çocuklarını dokuz ay karnında, üç, beş sene kucağında, bir ömür kalbinde taşır. Annelerin yüreğinde evladı çok sıcak yerlerde bulunmaktadır. Besler, büyütür, sever. Anne yüreği evladının en büyük korunağıdır. Korur, kollar, sarar. Annelerimizin gününü unutmadık. Tüm annelerimizin anneler gününü canı gönülden kutluyorum. Bu programı düzenleyen Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın selamını siz kıymetli annelerimize iletiyorum” dedi.

Programda yaptığı konuşmalarda annenin şefkatini ve önemini vurgulayan MHP KAÇEP İlçe Başkanımız Sayın Ayşe AYDIN ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selda ARSLAN tüm katılımcılara teşekkür ederek, Anneler Gününü kutladılar.

Salonu tamamen dolduran değerli annelerimiz ve anne adaylarımız orkestra eşliğinde ve çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Programdan memnun ayrılan anne ve anne adaylarımız bugün burada olduğumuz için çok mutluyuz. Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. Programı düzenleyen Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.11 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu