Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret1217807

Saat

Gülnar Belediyemiz tarafından, vatani görevini yapacak Gülnarlı gençlerimiz için asker uğurlama programı düzenlendi.

Belediye düğün salonunda organize edilen programa, Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Tevfik KALEMCİ, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Hüseyin Erdem UÇTU, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Rıdvan GÜLEÇ Belediye Meclis üyelerimiz, kurum amirlerimiz, askere gidecek gençler, aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu.

Programda konuşan Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; Çok gururlu bir gün yaşadıklarını ifade ederek, "Sizlerde bu ruh olduğu sürece bu vatan bölünmez " dedi.

Başkan ÜNÜVAR; “ Öncelikle hepiniz programımıza hoş geldiniz. Bugün, vatani görevlerini yerine getirecek Gülnarlı Gençlerimizi askere uğurlamak için toplandık. Bugün hüznü ve gururu bir arada yaşıyoruz. Bu evlatlarımızı yetiştiren anne ve babalarla gurur duyuyorum, askerlerimizle gurur duyuyorum. Bu vatanın bekçileri onlar. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun bizler onlar sayesinde rahat uyuyoruz. Tüm dualarımız sizlerle, yapacağınız kutsal vazifenizde hepinize başarılar ve hayırlı tezkereler diliyorum. Ayrıca programımıza katılarak bizleri mutlu eden Sanatçı Ateş Ali’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından askere gidecek olan gençlere kınaları Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR, Belediye Meclis Üyemiz Sayın Zeliha İPEK GÖKULU ve asker annelerimiz, tarafından yakılıp, askerlerimize Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Sanatçı Ateş Ali’nin de sahne aldığı programda, askerlere moral verildi. Askere gidecek gençlerimiz, aileleri ve katılımcılar programda gönüllerince eğlendiler.45 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu