Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret1217812

Saat

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan ve birlikteliği sağlamada; aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğunu söyleyen Başkan ÜNÜVAR; tüm babaların babalar gününü kutladı.

Başkan ÜNÜVAR mesajında şu ifadelere yer verdi; " Türk örf ve adetlerinde ailede babanın merkezi bir konumu vardır. Evin direği, ailenin dayanak noktasıdır.  Gölgesinde huzur bulduğumuz babalarımız ailenin birlikteliği, aile içi uyum ve ailenin güvencesini sağlama gibi yerine getirdikleri çok önemli görevlerle, sağlıklı toplum yapısının oluşturulmasına büyük katkılar sağlamaktadırlar. Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır. Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmenin çabası içinde olan, maddi ve manevi tüm imkânlarını ailesi için seferber eden babalarımızın saygı ve sevgiyi fazlasıyla hak ediyorlar. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz vatanımızın bekası için canlarını feda eden başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın babalar gününü kutluyor, hakkın rahmetine kavuşmuş tüm babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.13 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu