Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret1228345

Saat

Ciğerlerimiz Yanıyor…

Gülnar Büyükeceli Mahallemizde çıkan yangın maalesef ilçemiz sınırlarında devam ederken rüzgarında etkisiyle Silifke Hırmanlı Mahallesine de ulaştı. Allah yardımcımız olsun.

Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN,İlçe Kaymakamımız Sayın Musa AYYILDIZ, Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, Silifke Belediye Başkanımız Sayın Sadık ALTUNOK, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Tevfik KALEMCİ, Ülkü Ocakları Gülnar İlçe Başkanımız Sayın Fatih KİRAZ, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Rıdvan GÜLEÇ, yangın bölgelerinde incelemelerde bulundular.

Gülnar’ın mahallelerinden, Mersin’den, Akkuyu çalışanlarından gönüllü olarak bir çok vatandaşımız gelerek yangına müdahale ediyor.

Yangın bölgesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; “ Acımız çok büyük. Yaşanan orman yangınlarıyla geleceğimiz, ciğerlerimiz yanıyor. Bu acıyı tarif etmeye kelimeler yetmiyor. Bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte aşacağız. Gülnar’ımızın hayırsever insanlarından, Mersinden, Akkuyu çalışanlarından ve daha bir çok yerden gönüllü olarak bir çok vatandaşımız gece-gündüz demeden yangın bölgelerine yardıma gelerek yangına müdahale ediyor. Havadan ve karadan devam eden yangın söndürme çalışmalarına biz de belediye olarak iş makinesi, ekipman ve personel desteği vermeye devam ediyoruz. Yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yangın bölgesinde canla başla çalışan tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcımız olsun. Yangınların bir an önce kontrol altına alınmasını temenni ediyorum. Rabbim ülkemizi, milletimizi her türlü afetlerden, felaketlerden korusun” dedi.28 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu