ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret1248231
ÜYELİK

Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, Kadroya Geçen Personeller İle Bir Araya Geldi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın müjdesini verdiği ve 26 Ocak 2023 tarih ve 32085 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7433 Devlet Memurları Kanunu ve Bazı Kanunlar ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede değişiklik yapılmasına dair, Kanun Hükmünde belediyemizde görev yapan, kadro hakkı kazanan 13 sözleşmeli personelimiz  Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR'ı makamında ziyaret ettiler.

 “Daha Güzel Bir Gülnar İçin Çalışıyoruz, Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Kadroya geçen personele hayırlı olsun dileklerini ileten Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, personellere hitaben yaptığı konuşmada, “Şartlar ve konum ne olursa olsun inanıyorum ki sizler bulunduğunuz yerde hakkını vererek, bizlere güvenen insanlara hizmet etme yolunda layık olmak için gayret eden kardeşlerimizsiniz. Daha güzel bir Gülnar için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Bulunduğumuz birimi, kurumu, ilçemizi, ülkemizi, bayrağımızı, devletimizi, vatanımızı, milletimizi sahipleneceğiz. Bu duygu ile hareket edeceğiz. Hepiniz eğitimli, donanımlı, belirli bir noktaya gelmiş olan personellerimizsiniz. Kendinizi geliştirin, tercih edilen olun, takdir edilen olun. Hepinize hayırlı uğurlu olsun temennilerimi iletiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ayrıca sözleşmelilerin kadroya alınması konusunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' a, Bilge Liderimiz, Türkmen Beyimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ' ye, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz " dedi.

Kadro sevinci yaşayan personeller ise kadroya geçtikleri için mutlu olduklarını belirterek,  Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR'a bu süreçte verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz açıklamalarında bulunup, çiçek takdim ettiler.20 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

       Alpaslan ÜNÜVAR

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU