ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret1248151
ÜYELİK

Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar, Mübarek Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Mesajında, Berat Kandili’nin, müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna zaman dilimlerinden birisi olduğunu ifade eden Başkan Ünüvar, “11 Ayın sultanı Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan mübarek Berat Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle mübarek gecelerin manevi havası içerisinde birbirimize sevgi ve hoşgörü ile yaklaşmalı, dargınlık ve kırgınlıklara son vererek nefretin yerine sevgiyi kucaklayarak, kırık kalpleri onarmalıyız.

Asrın en büyük afetini yaşadığımız bu dönemde, çok şükür milletimiz, tarihin her döneminde olduğu gibi deprem felaketinde birbirine kenetlenmiş ve yaraların sarılması için kenetlenmeye devam edecektir.Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; rahmet, bereket, feyz, mağfiret gibi tüm değerleri içerisinde barındıran Berat Kandili’nin,  birlik ve beraberliğimize, barış ve huzura vesile olması temennisiyle, tüm İslam Alemi’nin Berat Kandili’ni tebrik ediyorum " ifadelerini kullandı.15 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

       Alpaslan ÜNÜVAR

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU