ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam85
Toplam Ziyaret1248234
ÜYELİK

Gülnar Belediyesi Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Gülnar Belediyesi personellerine 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında  B sınıfı  iş güvenliği uzmanı Cihangir KOCABAĞ tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin anlatıldığı eğitimde genel konular, sağlık konuları ve teknik konularda iş güvenliği eğitimleri gibi önemli konular ele alındı.

Çalışma arkadaşlarının sağlığı ve güvenliği için bu eğitimin önemli olduğunu vurgulayan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, "Sağlık ve güvenlik açısından personelimizin alması gereken eğitimlere önem veriyoruz. Hem belediye birimlerimizdeki personelimiz hem de sahada çalışan teknik personelimiz iş yerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmek, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirler konusunda da bilgilendirildi. Her işin kendine ait alınması gereken önlemleri var bu önemler sayesinde kaza oranı azalıyor. İnşallah bu eğitimle iş kazalarının önüne geçeceğiz. Personellerimize iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim veren iş güvenliği uzmanı Cihangir KOCABAĞ'a teşekkür ederim" dedi.

 15 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

       Alpaslan ÜNÜVAR

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU