ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret1256570
ÜYELİK

CUMHUR İTTİFAKI KADIN KOLLARI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLAN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZE BÜTÜN KADINLARIMIZ DAVETLİDİR

Bu cuma günü cumhur ittifakı kadın kolları tarafından düzenlenecek olan Anneler Günü etkinliği öncesinde; Gülnar'da bulunan resmi kurumlar ve merkezdeki esnaflarımıza Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR tarafından çiçek gönderildi. Kurumlarımızda ve esnaflarımızda bulunan anne ve anne adaylarına çiçekleri Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’ın eşi Sayın Zübeyde ÜNÜVAR, Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP İlçe Başkanımız Sayın Ayşe AYDIN ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selda ARSLAN takdim ettiler. Anne ve anne adaylarının anneler günü kutlanırken Cuma günü belediye düğün salonunda yapılacak olan anneler günü etkinliğine de davet edildi.

Konu hakkında açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; " “Öncelikle bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Her kadın bir çiçektir. Annemize sevgi ve saygımızı göstermek hepimize düşen en büyük sorumluluktur. Sabrıyla, şefkatiyle kendilerini evlatlarına adayan annelerimizin değeri paha biçilemez. Yaşamımızın her anında emekleri bulunan ve hakları hiçbir zaman ödenemeyecek annelerimizin bir tek bugün değil her gün kıymetini bilmeliyiz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü canı gönülden kutluyorum " dedi.

Başkan ÜNÜVAR; 5 Mayıs 2023 Cuma günü saat 19:00'da, Belediye Düğün Salonunda Cumhur İttifakı Kadın Kollarımız tarafından düzenlenecek olan Anneler Günü programına tüm kadınlarımız davetlidir” dedi.59 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

       Alpaslan ÜNÜVAR

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU