ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret1283338
ÜYELİK

Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta Haftasında Zabıta Teşkilatının 194. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 Başkan ÜNÜVAR mesajında, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta mesleği aynı zamanda dürüstlük, ilke ve özverinin simgesidir. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve 7/24  halkımıza hizmet için çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğü personellerimiz; vatandaşımıza sağlıklı, huzur ve güven ortamını sağlamak için büyük çaba sarf etmektedir. Ayrıca Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz Ülkemizde koronavirüs vakasının ilk görülmesinden beri koronavirüs ile mücadele de halkımızın sağlığı için özverili bir şekilde çalışmaktadır ve çalışmaya da devam edecektir.

Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.428 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU