ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret1283337
ÜYELİK

COVID-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA HİZMETE ARA VEREN, “GÜLNAR BELEDİYESİ YÖRÜK SOFRASI” TEKRAR VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNE AÇILDI

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Koronavirüs salgınının başlamasının ardından koronavirüs  tedbirleri ve kısıtlamaları kapsamında hizmete ara verilen Gülnar Belediyesi Yörük Sofrası, beğeni toplayan lezzetleriyle, temiz havası ve ortamıyla tekrardan vatandaşımızın hizmetine açıldı.

Sosyal Mesafe, Maske, Hijyen ve işletmemizin uyması gereken diğer kurallar kapsamında hizmet verecek olan Gülnar Çamlık Mesire Alanında bulunan Yörük Sofrası vatandaşlarımıza oksijenin bol olduğu temiz havada kapalı ve açık alanda hem kahvaltı hem de et türü yemek çeşitleri ile hizmet vermeye devam edecek.

Gülnar Belediye Başkan Vekilimiz Süleyman YILMAZ; “ Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs hastalığının görülmesinin ardından İçişleri Bakanlığımız tarafından getirilen kısıtlamaların ardından hizmete ara verdiğimiz Yörük Sofrasını yeniden halkımızın hizmetine açtık.  İlçemiz halkına hizmet için açtığımız işletmemizde ailecek açık ve kapalı ortamda oturabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Yörük sofrasında, kahvaltı, kavurma, kuşbaşı, pirzola, lahmacun, börek çeşitleri, pide,lavaş ve pişirim menüsüyle hizmetinizde. Gelen ailelerin çocuklarının güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri oyun parkları bulunmakta. Yörük Sofrasında ki alanlarımız ve çocuk parklarımız düzenli olarak koronavirüse karşı dezenfekte ediliyor.  Vatandaşımızın hizmetinde olan yörük sofrasında vatandaşlarımız oksijenin bol olduğu temiz havada güvenli bir şekilde gönüllerince vakit geçirebilecekler” dedi.

 781 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU