ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret1283324
ÜYELİK

Gülnar Belediyesi merkez ve kırsal mahalle yollarına yönelik stabilize yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Özellikle kış aylarında ulaşım sıkıntısı yaşanan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek amacıyla başlatılan çalışmalarda ekipler bu kapsamda Gülnar İlçesi Akdeniz Mahallesinde yapılan Toki Konutlar yolunda stabilize yol çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalar neticesinde bozulan mahalle yolları onarılıp ulaşım sıkıntısı yaşayan mahalle sakinlerinin sorunları çözüme kavuşturuluyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR; hizmet atağının her geçen gün arttığını ve şu ana kadar kırsal ve merkez mahallelere bir çok yolun parke taşı döşenerek, stabilize ve rotmiks çalışmaları ile bakım onarımının yapıldığını ifade etti.

Başkan ÜNÜVAR; “Akdeniz Mahallemizde TOKİ tarafından yapılan  205 adet daire bulunan konutlar yolunda ve ulaşım sıkıntısı yaşayan mahalle halkımızın sorununu çözme noktasında hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Yolumuzun malzemeli serme sıkıştırma çalışması tamamlandığında mahalle sakinlerimiz rahat bir nefes alacak. Bu çalışmalarımızla yolumuzu asfalta da hazır hale getiriyoruz. İnşallah ilerleyen zamanlarda asfalt çalışmalarımızı da gerçekleştireceğiz. Bize ihtiyaç duyulan her sokakta insanlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için durmadan çalışacağız” dedi.1273 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU