ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam69
Toplam Ziyaret1283332
ÜYELİK

Gülnar Belediye Meclisi 1. Olağanüstü Meclis Toplantısını Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR Başkanlığında, Belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Gülnar Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Meclis toplantısının öncesinde salondaki oturma planı da sosyal mesafe kuralına göre düzenlendi. Ayrıca salon girişine dezenfektan ve maske dağıtım noktası da oluşturuldu, girişte katılımcıların ateşleri ölçüldü.

Gündem maddeleri;

1-) Açılış ve yoklama.

2-) Mazeret dilekçelerinin oylanması.

-Yapılan açık oylamada oy birliğiyle kabul edildi.

3-) Saygı duruşu ve İstiklal Marşı.

4-) Fen İşleri Müdürlüğünün 11.09.2020 tarih ve E.3170 sayılı teklifi ve E.3170 sayılı teklifi; Belediyemiz hizmetlerini arttırmak ve İlçe genelinde bulunan yol yapım, bakım ve onarım hizmetlerinin daha hızlı ve daha çabuk yapılabilmesi için Belediyemize ait olan Gülnar Belediyesi Maden Ocağı ve Taş Kırma İktisadi İşletmesi’ ne ait mevcut aracının üstüne Kombi Sathi Kaplama Aracına ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünce de Asfalt Emülsiyonları Üretim Plent’ e ihtiyacı vardır. İhtiyacımız olan Kombi Sathi Kaplama Aracı Gülnar Belediyesi Maden Ocağı ve Taş Kırma İktisadi İşletmesi bütçesinden ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü bütçesinden de Asfalt Emülsiyonları Üretim Plenti araçlarının 4734 sayılı kamu ihale kanununun ilgili maddesince satın alınması için Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR’ a yetki verilmesi teklifinin görüşülmesi.

-Yapılan açık oylamada oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

5-)  Kapanış214 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU