ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret1283338
ÜYELİK

Çukurova Belediyeler Birliği ve Gülnar Belediyesi iş birliği ile bugün Gülnar Belediyesi personeline Resmi Yazışmalarda Uyulacak Usul ve Esaslar konulu bir eğitim düzenlendi.

Belediye personelleri, Eğitmen Emekli Belediye Başkan Yardımcısı Birsen ATILKAN tarafından gerçekleştirilen eğitimde, kurum içi ve kurumlar arası yazışmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirildi.

Eğitim, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilerek belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Personele yönelik eğitim programlarının devam edeceğini belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR “Gerçekleştirilen eğitimlerle belediye personelimizin günümüz koşullarına uygun yetişmeleri, görevlerinin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlarına daha çok sahip olmalarını sağlamış oluyoruz. Değişen ve güncellenen mevzuatlar karşısında vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için personelimize uygulamalı eğitimle destek olmaya devam edeceğiz. Belli bir plan çerçevesinde eğitimlerimiz devam edecek. Personelimize verdiği eğitimden dolayı eğitmen Birsen ATILKAN hanımefendiye çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.180 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU