ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam148
Toplam Ziyaret1272978
ÜYELİK

GÜLNAR’DA CEVİZ VE İNCİR FİDANI DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü koordinesinde, Gülnar Belediyemizin katkılarıyla Gülnar İlçemizde vatandaşlarımıza ücretsiz olarak tüplü, aşısız 4.000 adet ceviz ve 3.000 adet incir fidanı dağıtıldı.

Fidan dağıtım programına; İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Süleyman YILMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Celal KADİM, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Tevfik KALEMCİ, Gülnar Orman İşletme Müdürümüz Sayın Muharrem ŞAHİN katılarak, vatandaşlarımıza fidanları dağıttılar.

Üreticilere hayırlı olsun temennilerini ileten İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI; “ Bu önemli proje için Gülnar Orman İşletme Müdürlüğümüze ve Gülnar Belediyemize teşekkür ediyoruz. Üreticilerimize destek amaçlı dağıttığımız ceviz ve incir fidanları inşallah toprakla buluşup, yetişip sofralarımıza ulaşacak. Üreticilerimize kolaylıklar diliyor, bereketli yıllar temenni ediyorum. Bu vesileyle 21-26 Mart Orman Haftasını kutluyorum” dedi.

Gülnar Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Süleyman YILMAZ yaptığı açıklamada; “ İlçemizde ağaç, fidan ve orman sevgisinin oluşturulması amacıyla ilçemizin doğasına değer katmak üzere vatandaşlarımıza Gülnar Orman İşletme Müdürlüğümüz koordinesinde, Belediyemizin katkılarıyla ceviz ve incir fidanı dağıtımı gerçekleştirdik. Hemşehrilerimize bağ ve bahçelerine fidan dikmelerini teşvik ediyoruz. Bu anlamda ilçemizin yeşillenmesine katkı sağlayarak gelecek nesillerimize doğasıyla tertemiz bir Gülnar bırakacağız.  Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Gülnar Belediyesi olarak her zaman üreticilerimizin yanındayız. Üreticilerimize kolaylıklar diliyor, bereketli yıllar temenni ediyorum. Bu vesileyle daha yeşil bir çevre temennisiyle, 21-26 Mart Orman Haftasını kutluyorum” dedi.

Gülnar Orman İşletme Müdürümüz Sayın Muharrem ŞAHİN dağıtılan fidanlarla vatandaşlardaki fidan ve orman sevgisini artırdıklarını belirterek, dikilen her fidan ülkemizin ve dünyamızın yeşil örtüsüne katkı sağlayacaktır. Dağıttığımız fidanlarla üreticilerimize elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Üreticilerimize bereketli yıllar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU