ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret1283327
ÜYELİK

GÜLNAR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Gülnar Belediyesi kurduğu Asfalt Üretim Tesisi ile ilçede ulaşım kalitesinin artması adına program dahilinde zemin hazırlığı tamamlanan yollarda sathi kaplama asfalt çalışmalarına Akdeniz Mahallesinden başladı. Akdeniz Mahallesinde Toki Konutları yolunda ve Ergenekon Sokakta çalışmalarını tamamlayan ekipler, çalışmalara program dahilinde zemin hazırlığı tamamlanan yollardan devam edecek.

BAŞKAN ÜNÜVAR, “ GÜLNAR’DA ASFALTSIZ YOL BIRAKMAYACAĞIZ, KONFORLU ULAŞIM İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDECEK”

Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Belirlenen plan ve program dahilinde zemin hazırlığını tamamladığımız yollarımızda asfalt çalışmalarımıza başladık. İlçemize kazandırdığımız asfalt üretim tesisimizle Gülnar’ımıza ve kıymetli halkımıza yeni güvenli ve konforlu yollar yapmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda, "Gülnar’da Yol Sorunu Kalmayacak" diyerek çıktığımız bu yolda asfalt üretim tesisimizi kurarak, kalıcı çözümler bulmak için çalışıyoruz. Hedefimiz en kısa zaman da yol sorunu olmayan, daha güzel bir Gülnar inşa etmek. Asfalt dökme çalışmasının bu sezon da startını verdik. Bu kapsamda ekiplerimiz Akdeniz Mahallemizde Toki Konutları yolunda ve Ergenekon Sokakta asfalt çalışmalarımızı tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ekiplerimiz şimdi de Zeyne Mahallemizde çalışmalara başlayacak. Belirlenen program dahilinde İnşallah ilçemizde asfaltsız yol bırakmayacağız. Gülnar’da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, daha yaşanılabilir, daha güzel bir Gülnar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yenilenen yollar Gülnar’ımıza ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Akdeniz Mahallesi Muhtarımız Sayın Cavit KIRIT yaptığı açıklamada; “ Akdeniz Mahallesinde Gülnar Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları yapıldı. Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.105 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU