ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam149
Toplam Ziyaret1314242
ÜYELİK

BAŞKAN ÜNÜVAR’DAN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR mesajında , “Eğer hakiki manada bir engelden bahsedecek olursak; o engel kesinlikle sevgisizliktir. Her insan bir engelli adayıdır ve bedensel ya da zihinsel engelli olmak; her insanın başına gelebilecek neviden bir durumdur. Dolayısıyla asıl engel, bu hakikati görmemek, bu hakikate zihinlerde ve kalplerde yer açmamaktır.

Engelli kardeşlerimizle ilgili olarak duyarlılığımızı ve hassasiyetimizi sürekli diri tutup ve arttırmalıyız. Aynı zamanda onların kendi ayakları üzerinde durabilecekleri yaşam koşullarını tesis etmeyi ise, kendimize hedef olarak belirlemeliyiz. Gülnar Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin daha engelsiz bir hayat sürmeleri için bir çok çalışmalarımız oldu. Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını huzur içinde geçirebilmeleri için Gülnar Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmak bizim boynumuzun borcudur.

Engelli kardeşlerimiz, bugün ya da sadece bu hafta değil, aklımızda, fikrimizde ve kalbimizde hayatımız boyunca yer edinecek ve kesinlikle öncelikli meselemiz olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Engelliler Haftası’nı kutluyor, engelli kardeşlerimize ve ailelerine huzur, mutluluk, başarı ve esenlik dolu yıllar diliyorum” dedi.135 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

            Fatih ÖNGE

       Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU