ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret1296526
ÜYELİK

Gülnar Belediyesi Can Dostlarını Unutmadı

Gülnar Belediyesi ilçemizde devam eden kar yağışı nedeniyle bir yandan karla mücadele çalışmalarına devam ederken bir yandan da yiyecek bulmakta zorlanan, sokakta yaşayan hayvanlara mama dağıtımı gerçekleştirdi.

Gülnar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz hava koşulları nedeniyle aç kalan, yiyecek bulmakta zorlanan sokakta yaşayan hayvanlar için ilçenin belli noktalarına mama koydu. Bazı bölgelerde ise can dostlarımızı kendi elleriyle beslediler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR; “Gülnar Belediyesi olarak karla mücadele çalışmalarımız devam ederken sokaktaki canlılarımızı unutmadık. Olumsuz hava şartlarından dolayı hayvanların yiyecek bulamayacağını düşünerek, onlara mama dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Ulaşabildiğimiz kadar çok hayvana ulaşmaya çalışacağız. Biz yaz-kış zaten onlara mama desteği yapıyoruz, ancak böyle soğuk günlerde onlara daha fazla önem vermemiz gerekiyor. Bu kar yağışının bölgemize, ilçemize , ülkemize rahmet ve bereket olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.43 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU