ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret1296534
ÜYELİK

GÜLNAR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Gülnar’da etkili olan kar yağışının ilk anından itibaren başlayan karla mücadele çalışmaları, Gülnar Belediyesi ekipleri tarafından aralıksız sürdürülüyor.

İlçe genelinde oluşabilecek olumsuzluklara karşı gerekli tedbirleri alan belediye ekipleri, vatandaşlarımızın yağışlar sebebiyle mağdur olmaması için 7/24 görev başında.

 Yoğun kar yağışının vatandaşların yaşamını ve trafiği olumsuz yönde etkilememesi için belediye ekipleri yoğun bir çalışma içine girdi. Gülnar Belediyesi ekipleri, karla mücadele çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki ve yaylalardaki yolların ulaşıma açık tutulması için tüm imkânları seferber etti. Ekipler tarafından sorun yaşanan yollarda kar yağışından dolayı yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirebilmek için iş makinalarıyla yol açma çalışmaları gerçekleştirildi. Ekipler bir yanda da çarşı içersinde kaldırım temizliği çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Bunun yanı sıra ekiplerimiz kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kalan vatandaşlarımızın da yardımına koşuyor. Araçları kara saplanan ve tüm çabalarına rağmen çıkaramayan sürücülerin yardımına koşan ekiplerimiz gerekli çalışmalarla mahsur kalan vatandaşlarımızın mağduriyetine son veriyor. 

Olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla ekiplerin her an görev başında olduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR, “Gülnar’da kar yağışının başladığı ilk andan itibaren ulaşım alanında yaşanabilecek aksamaların önüne geçebilmek amacıyla tüm ekip ve iş makinelerimizle sahada olarak ilçe merkezimizde ve yaylalarımızda yol açma çalışmalarımızı başlattık. Bunun yanı sıra ekiplerimiz kar yağışı nedeniyle ve yolda mahsur kalan vatandaşlarımızın da yardımına koşuyor. Yol açma çalışmalarımız yaylalarımızda devam ediyor. Kar yağışının başlamasından itibaren yoğun bir teyakkuz halindeyiz, ekiplerimiz ilçemizin dört bir tarafında hemşehrilerimizin mağdur olmaması, yolların açılması ve gündelik yaşamın fazla etkilenmemesi için 7/24 mesai yapıyorlar.  Gülnar Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı vatandaşlarımızın huzur ve refahı için seferber ettik. Araç, gereç ve personellerimizle birlikte sürekli sahadayız. Kar yağışının durmasına rağmen olumsuz hava şartlarından dolayı vatandaşlarımızın mağdur olmaması için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde devam ettireceğiz. Bu kar yağışının bölgemize, ilçemize, ülkemize rahmet ve bereket olmasını diliyorum.” dedi.

Gülnar Belediyesi karla mücadele ekiplerinin yoğun kar yağışı altında gece gündüz demeden emek gösterdiğine dikkat çeken Başkan ÜNÜVAR "Bu soğuk havada günlerdir karla mücadele çalışmalarında gece gündüz demeden özverili çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnsanın olduğu her yere hizmet götürme gayreti içerisinde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın mağdur olmasın diye gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz" diye konuştu.67 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

           Alpaslan ÜNÜVAR

            Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU