ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret1321579
ÜYELİK
SAAT

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖNGE’DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Gülnar Belediye Başkanı Fatih ÖNGE, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 104. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

TBMM'nin dünyada bir benzeri daha olmayan istiklal mücadelesinin ardından milli egemenlik ruhu ile doğduğunu belirten Başkan ÖNGE, “Bir asır önce Türk milletinin istiklal mücadelesindeki büyük azim ve kararlılığı, bugün de muasır medeniyetler seviyesinin ötesine geçme yolunda verilen istikbal mücadelesinin en güçlü ilham kaynağı olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada; dünyada ve coğrafi bölgesinde jeostratejik gücünü her geçen gün pekiştiren, arttıran ve hissettiren güçlü bir Türkiye vardır. Bu başarı her şeyden önce aziz milletimizin ve onun değişim iradesini hayata geçiren, tarihi reformlara, cesur kararlara imza atan yüce meclisimizindir. Bugün aynı milli duygular etrafında milletçe, 104. açılış yıl dönümünü kutlayan Türkiye Büyük Millet Meclisimizle, daha da güçlenen Cumhuriyetimizle, geleceğe güvenle bakıyoruz" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla 23 Nisan Milli Egemenlik bayramını, aynı zamanda dünyada ilk ve tek Çocuk Bayramı olarak kutlandığını belirten Başkan ÖNGE, “İstikbalimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza daha iyi bir gelecek, daha büyük ve daha güçlü bir Türkiye bırakmak için tüm gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi, bu mecliste görev almış bütün siyasetçilerimizi şükranla anıyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, saygıyla selamlıyorum."dedi.103 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

            Fatih ÖNGE

        Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU