ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret1321423
ÜYELİK
SAAT

GÜLNAR BELEDİYESİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI 2. BİRLEŞİMİ YAPILDI

Gülnar Belediye Meclisi 2024 yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. birleşimi Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÖNGE Başkanlığında,  Belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.

GÜNDEM MADDELERİ

1)Açılış ve yoklama.

2)Toplantıya katılmayan Meclis Üyelerinin mazeretlerinin görüşülmesi

Mazeret dilekçesi oy birliğiyle kabul edildi.

3)Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması.

4)Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 29.04.2024 tarih ve 18159 sayılı teklifi gereği; plan bütçe komisyonuna havale edilen 2023 yılı kesin hesap raporunun görüşülmesi

- Söz konusu teklif üzere; ilgili gündem maddesi komisyondan geldiği şekliyle mecliste okunarak oy birliği ile kabul edildi.

5)İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün 29.04.2024 tarih ve 18130 sayılı teklifi gereği plan bütçe komisyonuna havale edilen başkan yardımcısının maaşının belirlenmesi raporunun görüşülmesi

-Söz konusu teklif üzere; ilgili gündem maddesi komisyondan geldiği şekliyle mecliste okunarak oy çokluğu ile kabul edildi.

6)Meclis Başkanı Fatih ÖNGE’nin ek gündem maddesi olarak verdiği 08/05/2024 tarih ve 2679 sayılı teklifin görüşülmesi

-Söz konusu teklif üzere;5393 sayılı belediye kanununun 20. Maddesi gereğince toplantılar, meclisin kararıyla sesli ve görüntülü cihazlarla kaydedilebilir denildiğinden söz konusu teklif meclise sunuldu. Meclis toplantısında belediye basını ve yerel basın haricinde, meclis üyeleri ve katılımcılar da dahil olmak üzere görüntü ve kayıt alınmaması teklif edildi.

Yapılan teklif oy çokluğu ile kabul edildi.114 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

            Fatih ÖNGE

        Belediye Başkanı

E-BELEDİYE

KVKK

WEBTAPU